#ażSTAŻ w Dziale Sprzedaży

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy BAT, wiodącej sieci multibrandowej z branży dóbr konsumpcyjnych w rynku FMCG.  

Na polskim rynku do Grupy BAT należą: BAT Polska Trading Sp. z o.o. i globalny hub Grupy, który dziś nosi nazwę DBS (Digital Business Solutions) z siedzibami w Warszawie, nowoczesna fabryka w Augustowie BAT Polska SA oraz CHIC Group w  Ostrzeszowie. Obecnie zatrudniamy ponad 3500 osób. 

Utrzymujemy wiodącą pozycję rynkową w sprzedaży tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Odpowiadając na bieżące potrzeby konsumentów, stale poszerzamy nasze portfolio o produkty bezdymne. Jako pierwsza firma tytoniowa w Polsce wprowadziliśmy model sprzedaży bezpośredniej do punktów detalicznych. 

Opis stanowiska:

Poszukujemy trzech osób na #ażSTAŻ w Dziale Sprzedaży. Dwóch osób do zespołów Trade Marketingu i jednej osoby do zespołu Retail.

Podczas stażu będziesz uczestniczyć w prowadzeniu projektów zwiększających efektywność Działu Sprzedaży oraz będziesz wspierać dział w codziennych obowiązkach i przygotowywać raporty oraz prezentacje na potrzeby bieżących projektów. Do Twoich zadań będzie także należało bieżące wsparcie analityczne przy prowadzonych projektach, przygotowywanie własnych analiz, sporządzanie dashboardów oraz raportów wspierających późniejsze decyzje biznesowe. Poznasz specyfikę zarządzania sprzedażą i kluczowymi klientami.

Dzięki temu nauczysz się jak codzienna praca analityczna przekłada się na kluczowe informacje dla osób decyzyjnych i możliwość sprawdzania, czy realizowane przez nich działania sprzedażowe są efektywne biznesowo.

Co takiego masz w #ażSTAŻ?

# aż 6 miesięcy intensywnego rozwoju

# aż tak atrakcyjne wynagrodzenie

# aż tak świetne możliwości rozwoju kariery (dla najlepszych awans na stanowisko specjalistyczne lub udział w programie menedżerskim)

# aż tak ambitne projekty, w których będziesz uczestniczyć

# aż takie międzynarodowe zespoły

# aż taką świetną atmosferę

#ażSTAŻ to idealny pomysł dla:

# osób z pierwszymi doświadczeniami zawodowymi

# studentów 2 - 5 roku

# posiadających zdolności analityczne i szybko się uczących

# lubiących i dobrze mówiących po angielsku

# podejmujących inicjatywę i lubiących wyzwania

# aktywnie działających w organizacjach studenckich

# bardzo dobrze znających Excela 

Aż chce się aplikować!

Więcej informacji o programie, filmy i relacje naszych uczestników znajdziesz na stronie www.azstaz.pl oraz na naszym Instagramie @Karierawbat_pl.

announcement.apply