#ażSTAŻ w Dziale Prawnym

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy BAT, wiodącej sieci multibrandowej z branży dóbr konsumpcyjnych w rynku FMCG.  

Na polskim rynku do Grupy BAT należą: BAT Polska Trading Sp. z o.o. i globalny hub Grupy, który dziś nosi nazwę DBS (Digital Business Solutions) z siedzibami w Warszawie, nowoczesna fabryka w Augustowie BAT Polska SA oraz CHIC Group w  Ostrzeszowie. Obecnie zatrudniamy ponad 3500 osób. 

Utrzymujemy wiodącą pozycję rynkową w sprzedaży tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Odpowiadając na bieżące potrzeby konsumentów, stale poszerzamy nasze portfolio o produkty bezdymne. Jako pierwsza firma tytoniowa w Polsce wprowadziliśmy model sprzedaży bezpośredniej do punktów detalicznych. 

Opis stanowiska:

Poszukujemy utalentowanej osoby chętnej, by rozpocząć staż w naszym dziale prawnym w Warszawie.

Oferujemy starannie zaplanowane doświadczenie edukacyjne, łączące wiedzę teoretyczną z działaniem w praktyce, przy równoczesnym wsparciu zespołu doświadczonych profesjonalistów.

Staż w dziale prawnym stanowi doskonałą okazję, by pogłębić wiedzę i w pełni włączyć się w działania korporacyjne. Uczciwe postępowanie jest jedną z naszych fundamentalnych wartości firmowych; oczekujemy, że wykorzystasz tę szansę, by wzbogacić swoje umiejętności i doświadczenie korporacyjne, otrzymując jednocześnie konkurencyjne wynagrodzenie i szansę na rozwój w strukturach BAT. Jako stażysta w naszym dziale od samego początku zyskasz możliwość pracy nad różnymi sprawami i staniesz się członkiem dynamicznego zespołu.

Co takiego masz w #ażSTAŻ?

# aż 6 miesięcy intensywnego rozwoju

# aż tak atrakcyjne wynagrodzenie

# aż tak świetne możliwości rozwoju kariery (dla najlepszych awans na stanowisko specjalistyczne lub udział w programie menedżerskim)

# aż tak ambitne projekty, w których będziesz uczestniczyć

# aż takie międzynarodowe zespoły

# aż taką świetną atmosferę

#ażSTAŻ to idealny pomysł dla:

# osób z pierwszymi doświadczeniami zawodowymi

# studentów 2 - 5 roku

# posiadających zdolności analityczne i szybko się uczących

# lubiących i dobrze mówiących po angielsku

# podejmujących inicjatywę i lubiących wyzwania

# aktywnie działających w organizacjach studenckich

# bardzo dobrze znających Excela

 

Aż chce się aplikować!

Więcej informacji o programie, filmy i relacje naszych uczestników znajdziesz na stronie www.azstaz.pl oraz na naszym Instagramie @Karierawbat_pl.

announcement.apply